اقدامات بعد از همایش: چگونه با شرکت کنندگان در ارتباط باشیم؟

اقدامات بعد از همایش: چگونه با شرکت کنندگان در ارتباط باشیم؟

اقدامات بعد از همایش: چگونه با شرکت کنندگان در ارتباط باشیم؟

کنفرانس به پایان رسیده است و شما تلاش زیادی برای برگزاری آن کرده اید. پس این زمان زیادی که صرف کرده اید را هدر ندهید و با شرکت کنندگان خود در ارتباط باشید چون می خواهید در آینده همایش های بهتری برگزار کنید. اینطور نیست؟

  • در دسترس باشید.

ممکن است شرکت کنندگان بخواهند با شما تماس بگیرند، بنابراین به تمام ایمیل های دریافت شده پاسخ دهید، نظرات خود را به اشتراک بگذارید، در شبکه های اجتماعی آنلاین باشید و تمایل داشته باشید که با آن­ها صحبت کنید.

  • به بازخورهای مرتبط توجه کنید.

شما می توانید پس از هر رویداد شرکت کنندگان را بررسی کنید و بازخورهای آنها را برای تحلیل جمع آوری کنید. این به شما در آماده سازی کنفرانس بعدی کمک خواهد کرد. علاوه بر این، شما می توانید اطلاعات را با شرکت کنندگان خود به اشتراک بگذارید، اجازه دهید آنها بر کنفرانس های بعدی تاثیر بگذارند مثلا چه کسی باید در رویداد بعدی سخنرانی کند؟ چه چیزی می تواند در آینده بهتر شود؟ آنها به شما پاسخ هایی می دهند که میلیون ها تومان ارزش دارد.

  • اجازه دهید دیگران نیز مباحث مطرح شده در کنفرانس را بخوانند.

شما می توانید دیگران را تشویق کنید تا بعد از این رویداد به یادگیری ادامه دهند. این کار را می توان با باز گذاشتن دسترسی به ویدیو جلسات انجام داد. شرکت کنندگانی که این دسترسی را دارند، می توانند آموزه های خود از همایش را افزایش دهند.

  • اجازه دهید دیگران شما را لایک کنند.

شما می توانید عکس های زیادی در طول کنفرانس بگیرید. آنها را در فیس بوک، توییتر، لینکدین و ... منتشر کنید و لحظات خوب را به شرکت کنندگان خود یادآوری کنید. آنها هم همین کار را انجام خواهند داد و تجارب فردی شان را به اشتراک خواهند گذاشت. در این صورت کنفرانس شما بیشتر قابل مشاهده خواهد بود و شما قادر خواهید بود تاثیر بیشتری بر شرکت کنندگان داشته باشید.

  • اجازه ندهید شرکت کنندگان تلاش های شما را فراموش کنند.

شما می توانید از راه های مختلفی این کار را انجام دهید، اما ساده ترین آنها برنامه های تلفن همراه برای کنفرانس خواهند بود! این برنامه ها، ابزار قدرتمندی هستند که حتی پس از پایان کنفرانس، شرکت کنندگان را ازاخبار و حوادث مطلع سازند.

 

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

.

نظرات

دیدگاهی بنویسید